Lantus

Viesu maja

Atpūta laukos
+371 29214406

Atpūta laukos

Palutini sevi ar lauku romantiku!

Nakšņo mājīgās istabās un baudi vakara noskaņu kamīna uguns siltumā. Noskalo ceļa putekļus un izkarsējies pirtī  vai karstā ūdens baļļā, izjūtot lauku SPA burvību.

Brauc uz laukiem laiskoties!

https://www.youtube.com/watch?v=7d6Sn0EOilI

Lauku māja

Iekoptā lauku sētas ainava, ēkas, interjers rada noskaņu par latvisku vidi. Viesiem tiek piedāvāts atpūsties mājīgās istabiņās, kurās savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saskaņā. Lauku mājas lepojas ar goda zīmi "Latviskais mantojums".

Pirts māja

Lauku sēta ir piemērota vieta ķermeņa un gara attīrīšanai un spēcināšanai, baudot dažādas SPA procedūras, pirtnieka pērienu un peldi piemājas dīķī. Kamīnzāle un biljardzāle patīkamai atpūtai un nelieliem banketiem, nakšņošana otrā stāva istabiņās.

Lantus maltītes

Lauku māja "Lantus" lepojas ar gardām un sātīgām maltītēm katrai gaumei. Daļa produktu tiek sagādāti no vietējām zemnieku saimniecībām.

Svētku galds

Piepildi savus svētkus ar lauku vidi, noskaņu, sarunām un tradīcijām. Svētku galds gan lielām svinībām, gan atpūtai tuvāko radu un draugu lokā.

Ģimeniska atpūta

Ieelpo vasaru, izbraucot ar velosipēdiem un nopeldoties piemājas dīķī. Tuvākajā apkaimē makšķerēšsana un zirgu izjādes. Ziemā - slēpošana, slidošana un ziemas prieki uz kalniņa.

Sporta spēles

Ir pienācis laiks pavadīt nedēļas nogali aktīvi atpūšoties. Volejbola, futbola un basketbola laukumi, kā arī plaša teritorija aktivitātēm un telšu vietām.

Makšķerēšana

Licencētā makšķerēšana Burtnieku ezerā vai tuvējā zemnieku saimniecībā.

Kāzas un svinības

Atpūta pirtī

Karsta pirts lāva un slotiņu pēriens, dažādas lauku SPA procedūras - viss nesteidzīgi laiskai atpūtai.

Bērnu nometne

Apskates objekti