Lantus

Viesu maja

Lauku SPA
+371 29214406
Lauku mājas "Lantus"

Bērzaines pag., Kocēnu nov., LV4208
Tel:
+371 29214406
+371 28648679
Seko mums:

Īpašo pirts rituālu veidi:

* Dzimšanas dienas pirts
* Saru dzīšana
* Tiem, kas plāno sākt kopīgu dzīvi
* Mātei un meitai pirms meitas došanās tautās
* Pirts rituāls pirms kādiem citiem svarīgiem dzīves notikumiem

Šie nav vienīgie iespējamie rituāli. Katrs pats, apdomājot savu dzīves gājumu, var iedomāt savu īpašo pirts rituālu, kuru ar pieredzējušas pirtnieces palīdzību varēsiet veikt mūsu pirtī.

Piedāvātie pirts rituāli ir izveidoti, pamatojoties uz mūsu tautas tradīcijām un zināšanām.

Katrs pirts rituāls tiks sagatavots īpaši paredzamajam notikumam un cilvēkam. Iepriekš pirtniece ar Jums sazināsies un aprunāsies. Tad tiks sagatavots pirts rituāla īss apraksts un svarīgākie jautājumi vēlreiz ar Jums apspriesti. Pirtniece atkarībā no rituāla veida, ieteiks Jums sagatavot līdzi ņemamās personiskās lietas, kas būs vajadzīgas rituālā.

Plānotais rituāla laiks ~ 5 stundas. Šis laiks tiks pavadīts ne tikai pirtī uz lāvas, bet ietvers sevī citas darbības atkarībā no izvēlētā rituāla.

Pirts rituālā var piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki.

Cena – sākot no 165 eur vienai personai.

Cena ir atkarīga no daudziem faktoriem – no plānotā laika, no paredzamajiem papildus materiāliem – skrubjiem, eļļām, slotām, tējām, citiem iespējamiem materiāliem.

Pirts rituāls tiek piedāvāts otrdienās, trešdienās, ceturtdienās. Šīs dienas ir izvēlētas tieši tāpēc, ka viesu namā tad ir vismazāk citu viesu, ir miers un klusums. Līdz ar to Jūs netraucēs citu viesu klātbūtne un kņada.